میکرو فایل

فروشگاه فایل های آموزشی و برنامه های کاربردی

آموزش ساخت کتاب اندرویدی آموزش هک کردن بازی های کامپیوتری آموزش هک کلش آف کلنز

اطلاعیه فروشگاه

به ما اعتماد کنید ما به شما تضمین خواهیم داد از فایلی که از ما خریدید راضی باشید

آموزش ساخت کتاب اندروید به دو روش آسان

آموزش ساخت کتاب اندروید به دو روش آسان

آموزش ساخت کتاب اندروید به دو روش آسان یک پکیج فوق العاده است برای دوست داران ساخت کتاب اندرویدی شاید بگید چرا؟ چون شما با خرید این فایل دو نرم افزار کتاب ساز فوق العاده را دریافت خواهید کرد و حتی انتظاز اینگونه فایلی رو نخواهید داشت این کتاب ساز ها فوق العاده هستند.

شاید بگید چرا؟ زیرا این کتاب ساز ها به شما اجازه طراحی قالب کتاب توسط خودتان و دارای قالب های متنوع هستند که این کتاب ساز ها را منحصر به فرد کرده است و ذلیل بعدی این کتاب ساز ها کاملا فارسی هستند و بدون هیچ خطایی زیرا امتحان خود را پس داده اند.

آموزش ساخت کتاب اندروید

ما نیز آموزش ویدئویی کتاب ساز ها رو هم براتون تهیه کردیم و بعد از خرید به همراه کتاب ساز ها آن ها رو دریافت خواهید کرد و در ضمن کتاب ساز ها نیازمند نرم افزار هایی هستند که ابتدا باید نصب شود تا برنامه اجرا شود پس ما آنها رو هم براتون آماده کرده ایم و بعد از خرید شما دریافت خواهید کرد.

این فایل به نوبه خودش در میکرو فایل بی نظیر هست پس به شما پیشنهاد می کنیم که فرصتو از دست ندید و شروع به ساخت کتاب کنید و در بازار و ... ثبت کرده و بفروشید ما به شما اطمینان خواهیم داد بدون هیچ مشکلی بتوانید کتاب بسازید و در ضمن لازمه بگم کتاب ساز ها دارای پشتیبانی تخصصی هستند که اگر با خطا مواجه شدید می توانید از آنها کمک بخواهید.

مقاله ای درباره اندروید

آموزش ساخت کتاب اندروید

دانلود نرم افزار کتاب ساز اندروید

چگونه برای اندروید کتاب بسازیم؟


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ravesh-1_236185_7926.zip960 bytes
ravesh-2_236185_2502.zip1.6k

اپلیکیشن اندرویدی کتاب ساز هوشمند

اپلیکیشن اندرویدی کتاب ساز هوشمند اپلیکیشن اندرویدی کتاب ساز هوشمند را برای شما آماده کرده ایم اپلیکیشنی که برای اولین بار در جهان درخشید با کتاب ساز هوشمند با چند لمس روی گوشی خود برنامه apk با نام و مطالب و عکس خود بسازید و همه را شگفت زده کنید کتاب ساز هوشمند اولین برنامه ساخت apk در جهان است که کاملا آفلاین و سریع کار می کند و بر روی همه گوشی ها نصب می شود. برای خرید فایل با 50% تخفیف کلیک کنید این کتاب ساز چند وقتی هست که در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان